Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 3-slaapkamer Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar Florianópolis ligt op 2 km van het Fort São José da Ponta Grossa en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Het Praia de Jurere is binnen 10 minuten rijden gesitueerd. De 110 m² grote villa biedt een locatie aan het strand op afstand van 17 km tot Main Bus station en op slechts een paar stappen van het Praia da Daniela. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia do Forte, gelegen op 25 minuten wandelen ervan.
Dit vakantiehuis heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken worden ook aangeboden.
Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eetgedeelte. Deze 3-badkamer accommodatie ligt net om de hoek bij Restaurante Do Re Mi, waar gasten kunnen genieten van Braziliaanse gerechten. Deze gesitueerde in Florianópolis Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar is goed verbonden met veel bezienswaardigheden en ligt op slechts 400 meter verwijderd van Ponto Final Linha 271 bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in strand Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar?
Gasten van strand Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar van de luchthaven Hercílio Luz?
Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar ligt op 40 minuten rijden van de luchthaven Hercílio Luz. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van dit vakantiehuis?
Gasten van dit vakantiehuis kunnen eten in Restaurante Do Re Mi restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar strand Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij strand Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Florianópolis zijn het historische centrum van Santo Antônio de Lisboa en het Fort São José da Ponta Grossa, die respectievelijk op 7 en 3 km van Casa De Praia Em Floripa - 200M Do Mar liggen. Daarnaast is het Fort van Santa Cruz de Anhatomiri (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.